Najem jadrnice Sunseeker Predator 64 se nahaja v marini Seget Donji (Marina Baotić), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2011, kar pomeni, da je barka stara 15 let. Ima 4 (3+Skipper) kabin in je primerna za največ 7 (6+1) ljudi.
Motorni čoln je dolga 20.4m, široka 4.95m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Sunseeker Predator 64 ima motor 2x1000hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2011 |
| Dolžina: | 20,4 m |
| Št. kabin: | 4 (3+Skipper) |
| Ležišča: | 7 (6+1) |
| Širina: | 4.95 m |
| Ugrez: | 1.48 m |
| Motor: | 2x1000hp |
| Rezervoar: | 3000.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 20,4 | 7 (6+1) | 4 (3+Skipper) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 60,0 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 55,0 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 53,0 | 7 (6+1) | 3 |