Najem jadrnice Sun Odyssey 490 se nahaja v marini Lefkas, Grčija. Zgrajena je bila leta 2019, kar pomeni, da je barka stara 7 let. Ima 5 4+1 kabin in je primerna za največ 10 8+2 ljudi.
Jadrnica je dolga 14.22m, široka 4.49m in ima 2m ugreza. Jadrnica Sun Odyssey 490 ima motor 80 HP.
| Država: | Greece |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2019 |
| Dolžina: | 14,22 m |
| Št. kabin: | 5 4+1 |
| Ležišča: | 10 8+2 |
| Širina: | 4.49 m |
| Ugrez: | 2.24 m |
| Motor: | 80 HP |
| Rezervoar: | 240.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2004 | 10,35 | 8 6+2 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 34,0 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2010 | 9,66 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 39,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 12,83 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 38,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 41,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 10,9 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2010 | 13,06 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 11,99 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 14,2 | 9 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 49,0 | 11 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11,3 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2002 | 13,42 | 10 | 4 |