Najem jadrnice Sealine SC35 se nahaja v marini Tribunj, Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2007, kar pomeni, da je barka stara 19 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 6 ljudi.
Motorni čoln je dolga 11.1m, široka 3.77m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Sealine SC35 ima motor 2 x 260 KS.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2007 |
| Dolžina: | 11,1 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 3.77 m |
| Ugrez: | 1.09 m |
| Motor: | 2 x 260 KS |
| Rezervoar: | 0 |
Iskanje ni vrnilo rezultatov