Najem jadrnice Oceanis 51.1 se nahaja v marini Seget Donji (Marina Baotić), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima 6 kabin in je primerna za največ 12 ljudi.
Jadrnica je dolga 15.54m, široka 4.82m in ima 2m ugreza. Jadrnica Oceanis 51.1 ima motor 110 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 15,54 m |
| Št. kabin: | 6 |
| Ležišča: | 12 |
| Širina: | 4.82 m |
| Ugrez: | 2.00 m |
| Motor: | 110 hp |
| Rezervoar: | 400.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 49,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 49,0 | 10 (8+2) | 4 |