Najem jadrnice Oceanis 45 se nahaja v marini Marina Gouvia, Grčija. Zgrajena je bila leta 2014, kar pomeni, da je barka stara 12 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 10 (8+2) ljudi.
Jadrnica je dolga 13.71m, široka 4.49m in ima 2m ugreza. Jadrnica Oceanis 45 ima motor 54 HP.
| Država: | Greece |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2014 |
| Dolžina: | 13,71 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 10 (8+2) |
| Širina: | 4.49 m |
| Ugrez: | 2.15 m |
| Motor: | 54 HP |
| Rezervoar: | 200.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1997 | 34,0 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2003 | 37,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 37,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 10,71 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 10,35 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 9,96 | 5 4+1 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 9,96 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 9,96 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 9,96 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 9,96 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 37,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,3 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1999 | 46,0 | 9 (8+1) | 4 |