Najem jadrnice Oceanis 54 se nahaja v marini Marina di San Vincenzo, Italija. Zgrajena je bila leta 2009, kar pomeni, da je barka stara 17 let. Ima 3 +1 kabin in je primerna za največ 6 ljudi.
Jadrnica je dolga 16.7m, široka 4.90m in ima 2m ugreza. Jadrnica Oceanis 54 ima motor 110 hp.
| Država: | Italy |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | S posadko |
| Leto: | 2009 |
| Dolžina: | 16,7 m |
| Št. kabin: | 3 +1 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 4.90 m |
| Ugrez: | 2.30 m |
| Motor: | 110 hp |
| Rezervoar: | 475.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 9,96 | 5 (4+1) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 11,35 | 8 6+2 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 40,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2004 | 12,26 | 8 | 3 |