Najem jadrnice Nautitech 46 Fly se nahaja v marini Alimos Marina, Grčija. Zgrajena je bila leta 2019, kar pomeni, da je barka stara 7 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 8 ljudi.
Katamaran je dolga 13.71m, široka 7.54m in ima 1m ugreza. Katamaran Nautitech 46 Fly ima motor 2 x Volvo 40 hp.
| Država: | Greece |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | S posadko |
| Leto: | 2019 |
| Dolžina: | 13,71 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 8 |
| Širina: | 7.54 m |
| Ugrez: | 1.45 m |
| Motor: | 2 x Volvo 40 hp |
| Rezervoar: | 600.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 10,94 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 51,0 | 6 +1 | 3 +1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 40,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 42,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1997 | 46,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,23 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1997 | 14,51 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 14,63 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,25 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 37,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 12,35 | 8 (6+2) | 3 |