Najem jadrnice Linssen GS 33.9 AC se nahaja v marini Trogir (SCT Marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2009, kar pomeni, da je barka stara 17 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 6 ljudi.
Motorni čoln je dolga 10.35m, široka 3.40m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Linssen GS 33.9 AC ima motor 75 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Leto: | 2009 |
| Dolžina: | 10,35 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 3.40 m |
| Ugrez: | 1.50 m |
| Motor: | 75 hp |
| Rezervoar: | 240.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 39,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 45,0 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 39,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 45,0 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 42,0 | 12 | 6 (4+2) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 45,0 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 45,0 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 45,0 | 8 | 3 |