Najem jadrnice Lagoon 450 se nahaja v marini Lavrion Main Port, Grčija. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima 6 (4+2) kabin in je primerna za največ 10 ljudi.
Katamaran je dolga 13.96m, široka 7.84m in ima 1m ugreza. Katamaran Lagoon 450 ima motor 2x55 hp.
| Država: | Greece |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 13,96 m |
| Št. kabin: | 6 (4+2) |
| Ležišča: | 10 |
| Širina: | 7.84 m |
| Ugrez: | 1.30 m |
| Motor: | 2x55 hp |
| Rezervoar: | 350.00 l |
Iskanje ni vrnilo rezultatov