Najem jadrnice Lagoon 380 se nahaja v marini Lefkas, Grčija. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima 6 kabin in je primerna za največ 10 ljudi.
Katamaran je dolga 11.58m, široka 6.63m in ima 1m ugreza. Katamaran Lagoon 380 ima motor 2 x Yanmar 27 h.p..
| Država: | Greece |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 11,58 m |
| Št. kabin: | 6 |
| Ležišča: | 10 |
| Širina: | 6.63 m |
| Ugrez: | 1.15 m |
| Motor: | 2 x Yanmar 27 h.p. |
| Rezervoar: | 210.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 52,0 | 12 | 6 (5+1 crew cabin) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,58 | 10 | 6 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 44,0 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 14,6 | 12 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 13,85 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 41,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 41,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 46,0 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,23 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,58 | 10 | 6 |