Najem jadrnice Lagoon 46 se nahaja v marini Sukošan (Marina Dalmacija), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2020, kar pomeni, da je barka stara 6 let. Ima 6 (4+1+1) kabin in je primerna za največ 12 (8+2+2) ljudi.
Katamaran je dolga 13.99m, široka 7.96m in ima 1m ugreza. Katamaran Lagoon 46 ima motor 2 x 57 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2020 |
| Dolžina: | 13,99 m |
| Št. kabin: | 6 (4+1+1) |
| Ležišča: | 12 (8+2+2) |
| Širina: | 7.96 m |
| Ugrez: | 1.30 m |
| Motor: | 2 x 57 HP |
| Rezervoar: | 1040.00 l (2 x 520l) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,2 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,2 | 7 (6+1) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,53 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 45,0 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 14,27 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 11,2 | 7 (6+1) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11,55 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 12,43 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 12,35 | 7 (6+1) | 3 |