Najem jadrnice Lagoon 440 (2008) se nahaja v marini Trogir (ACI marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2008, kar pomeni, da je barka stara 18 let. Ima 5 kabin in je primerna za največ 11 ljudi.
Katamaran je dolga 13.61m, široka 7.70m in ima 1m ugreza.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2008 |
| Dolžina: | 13,61 m |
| Št. kabin: | 5 |
| Ležišča: | 11 |
| Širina: | 7.70 m |
| Ugrez: | 1.30 m |
| Rezervoar: | 650.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 10,3 | 5 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 12,83 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 14,4 | 9 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 12,35 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 45,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 12,35 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 37,0 | 6 (6+2 salon) | 3 (3D) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 37,0 | 8 (6+2 salon) | 3 (3D) |