Najem jadrnice Lagoon 380 se nahaja v marini Murter (Marina Betina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2009, kar pomeni, da je barka stara 17 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 9 ljudi.
Katamaran je dolga 11.55m, široka 6.63m in ima 1m ugreza. Katamaran Lagoon 380 ima motor 2 x Yanmar 27 h.p..
| Država: | Croatia |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2009 |
| Dolžina: | 11,55 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 9 |
| Širina: | 6.63 m |
| Ugrez: | 1.15 m |
| Motor: | 2 x Yanmar 27 h.p. |
| Rezervoar: | 210.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 10,3 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 11,82 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 11,99 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,55 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 13,13 | 9 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2009 | 13,13 | 9 | 4 |