Najem jadrnice Hanse 505 se nahaja v marini Kaštel Gomilica (Marina Kaštela), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2015, kar pomeni, da je barka stara 11 let. Ima 5 kabin in je primerna za največ 10 ljudi.
Jadrnica je dolga 15.4m, široka 5.00m in ima 1m ugreza. Jadrnica Hanse 505 ima motor 75 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2015 |
| Dolžina: | 15,4 m |
| Št. kabin: | 5 |
| Ležišča: | 10 |
| Širina: | 5.00 m |
| Ugrez: | 1.98 m |
| Motor: | 75 hp |
| Rezervoar: | 300.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 53,0 | 12 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 49,0 | 9 (6+1+2) | 4 3 double + forepeak skipper |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 14,6 | 8 | 5 |