Najem jadrnice Fortis 590C se nahaja v marini Trogir (ACI marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2019, kar pomeni, da je barka stara 7 let. Ima eno kabino in je primerna za dva človeka.
Motorni čoln je dolga 5.9m, široka 2.10m in ima 0m ugreza. Motorni čoln Fortis 590C ima motor Suzuki DF70ATL.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2019 |
| Dolžina: | 5,9 m |
| Št. kabin: | 1 |
| Ležišča: | 2 |
| Širina: | 2.10 m |
| Ugrez: | 0.35 m |
| Motor: | Suzuki DF70ATL |
| Rezervoar: | 85.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 10,3 | 5 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 12,14 | 7 (6+1) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 12,83 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 11,3 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 15,4 | 11 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 12,35 | 8 (6+2) | 3 |