Najem jadrnice Fairline Squadron 42 se nahaja v marini Šibenik (Marina Mandalina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2015, kar pomeni, da je barka stara 11 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 5 (4+1) ljudi.
Motorni čoln je dolga 12.63m, široka 4.22m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Fairline Squadron 42 ima motor 2 x Volvo D6435 PS.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2015 |
| Dolžina: | 12,63 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 5 (4+1) |
| Širina: | 4.22 m |
| Ugrez: | 1.28 m |
| Motor: | 2 x Volvo D6435 PS |
| Rezervoar: | 996.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 8,23 | 4 2+2 | 1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,55 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 10,28 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 10,28 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 11,75 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2010 | 11,7 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 13,39 | 8 | 3 |