Najem jadrnice Dufour 560 GL se nahaja v marini Alimos Marina, Grčija. Zgrajena je bila leta 2014, kar pomeni, da je barka stara 12 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 6 ljudi.
Jadrnica je dolga 17.15m, široka 5.05m in ima 2m ugreza. Jadrnica Dufour 560 GL ima motor 110 cv.
| Država: | Greece |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | S posadko |
| Leto: | 2014 |
| Dolžina: | 17,15 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 5.05 m |
| Ugrez: | 2.50 m |
| Motor: | 110 cv |
| Rezervoar: | 500.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 10,94 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 40,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,23 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,25 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 37,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 51,0 | 6 +1 | 3 +1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 41,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 41,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 37,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 14,63 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 11,99 | 8 - License for: 8 / In cabins: 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1997 | 46,0 | 10 (8+2) | 4 |