Najem jadrnice Dufour 450 Grand Large se nahaja v marini Rogoznica (Marina Frapa), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2014, kar pomeni, da je barka stara 12 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 10 8 cabin berths + 2 saloon berths ljudi.
Jadrnica je dolga 13.5m, široka 4.35m in ima 1m ugreza. Jadrnica Dufour 450 Grand Large ima motor 75 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2014 |
| Dolžina: | 13,5 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 10 8 cabin berths + 2 saloon berths |
| Širina: | 4.35 m |
| Ugrez: | 1.95 m |
| Motor: | 75 HP |
| Rezervoar: | 250.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,73 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 10,73 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 46,0 | 10 (8 cabin + 2 in the saloon) | 4 (3 double bed + 1 bed bunk) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 45,0 | 10 (8 cabin + 2 in the saloon) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 11,93 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 51,0 | 12 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 53,0 | 12 8 (cabin) + 3 (in the saloon) +1 (skipper cabin with the entry from bow) | 5 4 cabins (double) + 1 skipper cabin (single) |