Najem jadrnice Beneteau Oceanis 48 se nahaja v marini Split (ACI marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2016, kar pomeni, da je barka stara 10 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 9 ljudi.
Jadrnica je dolga 14.6m, široka 4.74m in ima 2m ugreza. Jadrnica Beneteau Oceanis 48 ima motor Yanmar 75 HP diesel.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2016 |
| Dolžina: | 14,6 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 9 |
| Širina: | 4.74 m |
| Ugrez: | 2.17 m |
| Motor: | Yanmar 75 HP diesel |
| Rezervoar: | 200.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 10,45 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 9,99 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,5 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,9 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 9,99 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 29,0 | 4 | 2 |