Najem jadrnice Bavaria Cruiser 34 se nahaja v marini Dubrovnik (ACI marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2017, kar pomeni, da je barka stara 9 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 4 ljudi.
Jadrnica je dolga 9.99m, široka 3.42m in ima 1m ugreza. Jadrnica Bavaria Cruiser 34 ima motor Volvo 30 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2017 |
| Dolžina: | 9,99 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 4 |
| Širina: | 3.42 m |
| Ugrez: | 1.95 m |
| Motor: | Volvo 30 hp |
| Rezervoar: | 150.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 9,96 | 5 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 34,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 38,0 | 8 (6+2) | 3 (3D) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 12,76 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 12,76 | 8 (6+2) | 3 |