Najem jadrnice Bavaria 46 se nahaja v marini Pula (Marina Veruda), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 8 ljudi.
Jadrnica je dolga 14.2m, široka 4.35m in ima 1m ugreza. Jadrnica Bavaria 46 ima motor 55 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 14,2 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 8 |
| Širina: | 4.35 m |
| Ugrez: | 1.85 m |
| Motor: | 55 HP |
| Rezervoar: | 210.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 12,17 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 34,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,23 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 37,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 38,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 7,2 | 3 (Registered for 7 people) | 1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 7,2 | 3 (Registered for 7 people) | 1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24,0 | 3 (2+1) | 1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 24,0 | 3 (2+1) | 1 |