Najem jadrnice Bavaria Cruiser 50 se nahaja v marini Zadar (Marina Zadar), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2008, kar pomeni, da je barka stara 18 let. Ima 5 kabin in je primerna za največ 12 ljudi.
Jadrnica je dolga 15.4m, široka 4.46m in ima 1m ugreza. Jadrnica Bavaria Cruiser 50 ima motor 72 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2008 |
| Dolžina: | 15,4 m |
| Št. kabin: | 5 |
| Ležišča: | 12 |
| Širina: | 4.46 m |
| Ugrez: | 1.80 m |
| Motor: | 72 hp |
| Rezervoar: | 320.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 10,57 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 11,4 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,99 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 34,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 37,0 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,3 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 11,3 | 7 6+1 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 12,35 | 8 | 3 |