Najem jadrnice Bavaria Cruiser 37 se nahaja v marini Sukošan (Marina Dalmacija), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2015, kar pomeni, da je barka stara 11 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 8 ljudi.
Jadrnica je dolga 10.99m, široka 3.80m in ima 1m ugreza. Jadrnica Bavaria Cruiser 37 ima motor Volvo 28 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2015 |
| Dolžina: | 10,99 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 8 |
| Širina: | 3.80 m |
| Ugrez: | 1.95 m |
| Motor: | Volvo 28 HP |
| Rezervoar: | 150.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,2 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,2 | 7 (6+1) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,53 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 45,0 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 14,27 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 11,2 | 7 (6+1) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11,55 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 12,35 | 7 (6+1) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 12,43 | 8 (6+2) | 3 |