Najem jadrnice Bavaria Cruiser 34 se nahaja v marini Alimos Marina, Grčija. Zgrajena je bila leta 2010, kar pomeni, da je barka stara 16 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 6 (4+2) ljudi.
Jadrnica je dolga 10.71m, široka 3.60m in ima 1m ugreza. Jadrnica Bavaria Cruiser 34 ima motor Volvo 18 hp.
| Država: | Greece |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2010 |
| Dolžina: | 10,71 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 6 (4+2) |
| Širina: | 3.60 m |
| Ugrez: | 1.90 m |
| Motor: | Volvo 18 hp |
| Rezervoar: | 150.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 42,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1997 | 46,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 51,0 | 6 +1 | 3 +1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,23 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 40,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1997 | 14,51 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 43,0 | 9 (8+1) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 13,1 | 8 | 4 3 double, 1 bunk beds |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 13,1 | 8 | 4 3 double, 1 bunk beds |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 14,63 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,25 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 12,35 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 37,0 | 6 | 3 |