Najem jadrnice Azuree 41 se nahaja v marini Marina di Nettuno, Italija. Zgrajena je bila leta 2017, kar pomeni, da je barka stara 9 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 6 ljudi.
Jadrnica je dolga 12.5m, široka 3.94m in ima 2m ugreza. Jadrnica Azuree 41 ima motor 39hp.
| Država: | Italy |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2017 |
| Dolžina: | 12,5 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 3.94 m |
| Ugrez: | 2.40 m |
| Motor: | 39hp |
| Rezervoar: | 150.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2003 | 42,0 | 6 (+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2025 | 34,0 | 6 + 2 dinette | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 37,0 | 6 + 2 dinette | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 12,35 | 8 (6 + 2 dinette) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 50,0 | 13 10+2+1 | 6 (5+1 crew) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2009 | 51,0 | 10 +1 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 13,26 | 10 | 4 |