Najem jadrnice Atlantic 37 se nahaja v marini Zadar (Marina Zadar), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 1991, kar pomeni, da je barka stara 35 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 8 ljudi.
Motorni čoln je dolga 11.4m, široka 3.70m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Atlantic 37 ima motor 120 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 1991 |
| Dolžina: | 11,4 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 8 |
| Širina: | 3.70 m |
| Ugrez: | 1.10 m |
| Motor: | 120 HP |
| Rezervoar: | 750.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 34,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11,9 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,99 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 9,99 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 38,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 11,4 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 11,3 | 7 6+1 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 33,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,3 | 7 | 3 |