Najem jadrnice Athena 38 se nahaja v marini Punat (Krk), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2006, kar pomeni, da je barka stara 20 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 9 ljudi.
Katamaran je dolga 12.0m, široka 6.35m in ima 0m ugreza. Katamaran Athena 38 ima motor 2 x Yanmar 20 h.p..
| Država: | Croatia |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2006 |
| Dolžina: | 12,0 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 9 |
| Širina: | 6.35 m |
| Ugrez: | 0.95 m |
| Motor: | 2 x Yanmar 20 h.p. |
| Rezervoar: | 170.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 33,0 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 33,0 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 37,0 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 38,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 33,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 37,0 | 7 6+1 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 33,0 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 39,0 | 8 | 3 |