Najem jadrnice Antares 10.80 se nahaja v marini Rogoznica (Marina Frapa), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2008, kar pomeni, da je barka stara 18 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 6 ljudi.
Motorni čoln je dolga 10.8m, široka 3.44m in ima 0m ugreza. Motorni čoln Antares 10.80 ima motor 2x200 HP Diesel.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2008 |
| Dolžina: | 10,8 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 3.44 m |
| Ugrez: | 0.90 m |
| Motor: | 2x200 HP Diesel |
| Rezervoar: | 640.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 46,0 | 10 (8 cabin + 2 in the saloon) | 4 (3 double bed + 1 bed bunk) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 45,0 | 10 (8 cabin + 2 in the saloon) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 10,73 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 11,93 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 11,93 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 51,0 | 12 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 53,0 | 12 8 (cabin) + 3 (in the saloon) +1 (skipper cabin with the entry from bow) | 5 4 cabins (double) + 1 skipper cabin (single) |