Najem jadrnice Adria 1002 se nahaja v marini Sukošan (Marina Dalmacija), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2007, kar pomeni, da je barka stara 19 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 7 ljudi.
Motorni čoln je dolga 10.8m, široka 3.60m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Adria 1002 ima motor 2xYanmar 125 KS.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2007 |
| Dolžina: | 10,8 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 7 |
| Širina: | 3.60 m |
| Ugrez: | 1.00 m |
| Motor: | 2xYanmar 125 KS |
| Rezervoar: | 380.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,53 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,2 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,55 | 8 (6+2) | 3 + salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,9 | 8 (6+2) | 3 + salon |