Najem jadrnice Sunseeker 64 se nahaja v marini Seget Donji (Marina Baotić), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2000, kar pomeni, da je barka stara 26 let. Ima 3 (2 double 1 twin) kabin in je primerna za največ 6 ljudi.
Motorni čoln je dolga 21.0m, široka 5.20m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Sunseeker 64 ima motor 2X597kW Man.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | S posadko |
| Leto: | 2000 |
| Dolžina: | 21,0 m |
| Št. kabin: | 3 (2 double 1 twin) |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 5.20 m |
| Ugrez: | 1.32 m |
| Motor: | 2X597kW Man |
| Rezervoar: | 3000.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 50,0 | 10 | 5 (5+1) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 52,0 | 12 (10+1+1) | 6 (5+1) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 54,0 | 12 | 6 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 54,0 | 12 | 6 |