Najem jadrnice Sun Odyssey 45 se nahaja v marini Pula (Marina Bunarina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2006, kar pomeni, da je barka stara 20 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 8 ljudi.
Jadrnica je dolga 13.72m, široka 4.37m in ima 2m ugreza. Jadrnica Sun Odyssey 45 ima motor Janmar 55 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Leto: | 2006 |
| Dolžina: | 13,72 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 8 |
| Širina: | 4.37 m |
| Ugrez: | 2.05 m |
| Motor: | Janmar 55 HP |
| Rezervoar: | 240.00 l |
Iskanje ni vrnilo rezultatov