Najem jadrnice Sealine F430 se nahaja v marini Kaštel Gomilica (Marina Kaštela), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 6 ljudi.
Motorni čoln je dolga 13.55m, široka 4.20m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Sealine F430 ima motor 2x370 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 13,55 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 4.20 m |
| Ugrez: | 1.13 m |
| Motor: | 2x370 HP |
| Rezervoar: | 1100.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 41,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 44,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 11,75 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 12,76 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2009 | 14,07 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 13,85 | 10 (8+2) | 4 4 double cabins |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2009 | 14,07 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2009 | 14,07 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2009 | 14,07 | 8 | 3 |