Najem jadrnice Sealine SC 29 se nahaja v marini Tribunj, Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2009, kar pomeni, da je barka stara 17 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 4 ljudi.
Motorni čoln je dolga 9.36m, široka 3.19m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Sealine SC 29 ima motor 2 x 220 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2009 |
| Dolžina: | 9,36 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 4 |
| Širina: | 3.19 m |
| Ugrez: | 1.02 m |
| Motor: | 2 x 220 hp |
| Rezervoar: | 480.00 l |
Iskanje ni vrnilo rezultatov