Najem jadrnice Salpa 24 GT se nahaja v marini Sukošan (Marina Dalmacija), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2012, kar pomeni, da je barka stara 14 let. Ima eno kabino in je primerna za največ 4 (2+2) ljudi.
Motorni čoln je dolga 7.5m, široka 2.50m in ima 0m ugreza. Motorni čoln Salpa 24 GT ima motor 1 x 225 hp Mercury Verado.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2012 |
| Dolžina: | 7,5 m |
| Št. kabin: | 1 |
| Ležišča: | 4 (2+2) |
| Širina: | 2.50 m |
| Ugrez: | 0.70 m |
| Motor: | 1 x 225 hp Mercury Verado |
| Rezervoar: | 250.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,53 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,55 | 8 (6+2) | 3 + salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 13,76 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 14,27 | 10 | 4 |