Najem jadrnice Salona 38 se nahaja v marini Primošten (Marina Kremik), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2014, kar pomeni, da je barka stara 12 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 8 ljudi.
Jadrnica je dolga 11.5m, široka 3.62m in ima 1m ugreza. Jadrnica Salona 38 ima motor 29 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Leto: | 2014 |
| Dolžina: | 11,5 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 8 |
| Širina: | 3.62 m |
| Ugrez: | 1.75 m |
| Motor: | 29 hp |
| Rezervoar: | 100.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 9,99 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 9,67 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 10,28 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 10,28 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 11,3 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 12,99 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2004 | 13,95 | 9 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 10,8 | 5 (4+1) | 2 |