Najem jadrnice Quicksilver 750 se nahaja v marini Zadar (Marina Zadar), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2008, kar pomeni, da je barka stara 18 let. Ima eno kabino in je primerna za največ 4 ljudi.
Motorni čoln je dolga 7.54m, široka 2.83m in ima 0m ugreza. Motorni čoln Quicksilver 750 ima motor 250 Hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2008 |
| Dolžina: | 7,54 m |
| Št. kabin: | 1 |
| Ležišča: | 4 |
| Širina: | 2.83 m |
| Ugrez: | 0.86 m |
| Motor: | 250 Hp |
| Rezervoar: | 260.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2003 | 13,95 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 37,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 45,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 42,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 13,85 | 10 8+2 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 13,85 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 11,4 | 8 | 3 |