Najem jadrnice Oceanis 48 se nahaja v marini Trogir (ACI marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2017, kar pomeni, da je barka stara 9 let. Ima 5 kabin in je primerna za največ 11 ljudi.
Jadrnica je dolga 14.6m, široka 4.74m in ima 2m ugreza. Jadrnica Oceanis 48 ima motor 75 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2017 |
| Dolžina: | 14,6 m |
| Št. kabin: | 5 |
| Ležišča: | 11 |
| Širina: | 4.74 m |
| Ugrez: | 2.15 m |
| Motor: | 75 hp |
| Rezervoar: | 400.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 6 (4+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 12,35 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 12,83 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 11,3 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 15,59 | 12 10+2 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 14,27 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 45,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 45,0 | 10 (8+2) | 4 |