Najem jadrnice Oceanis 43 se nahaja v marini Fethiye, Turčija. Zgrajena je bila leta 2010, kar pomeni, da je barka stara 16 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 8 (6+2) ljudi.
Jadrnica je dolga 13.13m, široka 4.12m in ima 2m ugreza. Jadrnica Oceanis 43 ima motor 54 hp.
| Država: | Turkey |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2010 |
| Dolžina: | 13,13 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 8 (6+2) |
| Širina: | 4.12 m |
| Ugrez: | 2.00 m |
| Motor: | 54 hp |
| Rezervoar: | 200.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 9,5 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 10,01 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 9,6 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 10,94 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 10,66 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 35,0 | 4 +1 | 2 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2002 | 13,21 | 8 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2010 | 10,94 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 10,94 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 10,34 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2004 | 46,0 | 8 +1 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2010 | 40,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 11,47 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 41,0 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 35,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 37,0 | 7 | 3 |