Najem jadrnice Oceanis 41.1 se nahaja v marini Lefkas, Grčija. Zgrajena je bila leta 2020, kar pomeni, da je barka stara 6 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 8 (6+2) ljudi.
Jadrnica je dolga 12.43m, široka 4.20m in ima 2m ugreza. Jadrnica Oceanis 41.1 ima motor Yanmar 45 hp.
| Država: | Greece |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2020 |
| Dolžina: | 12,43 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 8 (6+2) |
| Širina: | 4.20 m |
| Ugrez: | 2.10 m |
| Motor: | Yanmar 45 hp |
| Rezervoar: | 200.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 39,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 14,2 | 9 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 34,0 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 10,3 | 8 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 15,4 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 38,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 35,0 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 66,0 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2010 | 13,1 | 8 | 3 |