Najem jadrnice Marex 320 ACC se nahaja v marini Šibenik (Marina Mandalina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 5 ljudi.
Motorni čoln je dolga 9.99m, široka 3.30m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Marex 320 ACC ima motor 310 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 9,99 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 5 |
| Širina: | 3.30 m |
| Ugrez: | 1.00 m |
| Motor: | 310 HP |
| Rezervoar: | 480.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 12,35 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 34,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 42,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 14,27 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,55 | 12 (8+2+2) | 6 (4+2) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 14,6 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 14,6 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 9,99 | 5 | 2 |