Najem jadrnice Lagoon 50 se nahaja v marini Dubrovnik (ACI marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2019, kar pomeni, da je barka stara 7 let. Ima 6 kabin in je primerna za največ 15 (12+2+1) ljudi.
Katamaran je dolga 14.75m, široka 8.10m in ima 1m ugreza. Katamaran Lagoon 50 ima motor 2xYanmar 80HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | S posadko |
| Leto: | 2019 |
| Dolžina: | 14,75 m |
| Št. kabin: | 6 |
| Ležišča: | 15 (12+2+1) |
| Širina: | 8.10 m |
| Ugrez: | 1.40 m |
| Motor: | 2xYanmar 80HP |
| Rezervoar: | 1080.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 9,96 | 5 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 34,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,5 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 15,59 | 11 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 38,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 38,0 | 8 (6+2) | 3 (3D) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 36,0 | 6 | 3 |