Najem jadrnice Lagoon 46 se nahaja v marini Sukošan (Marina Dalmacija), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2021, kar pomeni, da je barka stara 5 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 8 ljudi.
Katamaran je dolga 13.99m, široka 7.96m in ima 1m ugreza. Katamaran Lagoon 46 ima motor 2x45 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2021 |
| Dolžina: | 13,99 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 8 |
| Širina: | 7.96 m |
| Ugrez: | 1.30 m |
| Motor: | 2x45 HP |
| Rezervoar: | 1040.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,53 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,55 | 8 (6+2) | 3 + salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 13,76 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 14,27 | 10 | 4 |