Najem jadrnice Lagoon 380 se nahaja v marini Marina Gouvia, Grčija. Zgrajena je bila leta 2014, kar pomeni, da je barka stara 12 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 8 ljudi.
Katamaran je dolga 11.55m, široka 6.53m in ima 1m ugreza. Katamaran Lagoon 380 ima motor 2 x 30 hp.
| Država: | Greece |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2014 |
| Dolžina: | 11,55 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 8 |
| Širina: | 6.53 m |
| Ugrez: | 1.15 m |
| Motor: | 2 x 30 hp |
| Rezervoar: | 400.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2001 | 37,0 | 6 (6+2) Licensed for 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2003 | 35,0 | 8 (6+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1997 | 34,0 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2003 | 37,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 10,35 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 10,71 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 9,96 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 9,96 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 9,96 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 9,96 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 37,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 9,96 | 5 4+1 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 37,0 | 6 | 3 |