Najem jadrnice Jeanneau Cap Camarat 9.0 WA se nahaja v marini Pula (Marina Veruda), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 4 (10 persons) ljudi.
Motorni čoln je dolga 9.12m, široka 2.98m in ima 0m ugreza. Motorni čoln Jeanneau Cap Camarat 9.0 WA ima motor 400 HP 2x Yamaha 200.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 9,12 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 4 (10 persons) |
| Širina: | 2.98 m |
| Ugrez: | 0.80 m |
| Motor: | 400 HP 2x Yamaha 200 |
| Rezervoar: | 400.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 41,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 41,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 47,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 37,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 41,0 | 6 +1 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 38,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 7,2 | 3 (Registered for 7 people) | 1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 7,2 | 3 (Registered for 7 people) | 1 |