Najem jadrnice Jeanneau Prestige 46 Fly se nahaja v marini Sukošan (Marina Dalmacija), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2008, kar pomeni, da je barka stara 18 let. Ima štiri kabine in je primerna za največ 9 ljudi.
Motorni čoln je dolga 14.55m, široka 4.36m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Jeanneau Prestige 46 Fly ima motor 2x500 hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2008 |
| Dolžina: | 14,55 m |
| Št. kabin: | 4 |
| Ležišča: | 9 |
| Širina: | 4.36 m |
| Ugrez: | 1.20 m |
| Motor: | 2x500 hp |
| Rezervoar: | 1500.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,53 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,55 | 8 (6+2) | 3 + salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 +salon |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 14,27 | 10 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 13,76 | 10 | 4 |