Najem jadrnice Hanse 418 se nahaja v marini Rogoznica (Marina Frapa), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2020, kar pomeni, da je barka stara 6 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 8 (6+2) ljudi.
Jadrnica je dolga 12.4m, široka 4.17m in ima 1m ugreza. Jadrnica Hanse 418 ima motor 39HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2020 |
| Dolžina: | 12,4 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 8 (6+2) |
| Širina: | 4.17 m |
| Ugrez: | 1.74 m |
| Motor: | 39HP |
| Rezervoar: | 160.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 51,0 | 12 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 39,0 | 8 | 4 |