Najem jadrnice Fountaine Pajot Saona 47 se nahaja v marini Alimos Marina, Grčija. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima 6 kabin in je primerna za največ 12 ljudi.
Katamaran je dolga 13.94m, široka 7.70m in ima 1m ugreza. Katamaran Fountaine Pajot Saona 47 ima motor 2x40 HP.
| Država: | Greece |
| Tip: | Katamaran |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 13,94 m |
| Št. kabin: | 6 |
| Ležišča: | 12 |
| Širina: | 7.70 m |
| Ugrez: | 1.30 m |
| Motor: | 2x40 HP |
| Rezervoar: | 940.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 10,94 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 40,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,23 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,25 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2014 | 37,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 51,0 | 6 +1 | 3 +1 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 41,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 41,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 37,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2008 | 14,63 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 11,99 | 8 - License for: 8 / In cabins: 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43,0 | 10 (8+2) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 1997 | 46,0 | 10 (8+2) | 4 |