Najem jadrnice Elan Power 35 se nahaja v marini Seget Donji (Marina Baotić), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2008, kar pomeni, da je barka stara 18 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 4 ljudi.
Motorni čoln je dolga 11.2m, široka 3.50m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Elan Power 35 ima motor 2x 200 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Leto: | 2008 |
| Dolžina: | 11,2 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 4 |
| Širina: | 3.50 m |
| Ugrez: | 1.20 m |
| Motor: | 2x 200 HP |
| Rezervoar: | 750.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 50,0 | 10 | 5 (5+1) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 52,0 | 12 (10+1+1) | 6 (5+1) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 54,0 | 12 | 6 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 54,0 | 12 | 6 |