Najem jadrnice Elan Power 30 se nahaja v marini Zadar (Marina Zadar), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2018, kar pomeni, da je barka stara 8 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 6 (4+2) ljudi.
Motorni čoln je dolga 9.9m, široka 3.50m in ima 0m ugreza. Motorni čoln Elan Power 30 ima motor 2x260.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2018 |
| Dolžina: | 9,9 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 6 (4+2) |
| Širina: | 3.50 m |
| Ugrez: | 0.97 m |
| Motor: | 2x260 |
| Rezervoar: | 500.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2021 | 34,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11,9 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 9,99 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 9,99 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 38,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 11,4 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 33,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 11,3 | 7 6+1 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,3 | 7 | 3 |