Najem jadrnice Elan 340 se nahaja v marini Rogoznica (Marina Frapa), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2007, kar pomeni, da je barka stara 19 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 6 (4+2) ljudi.
Jadrnica je dolga 9.99m, široka 3.48m in ima 1m ugreza. Jadrnica Elan 340 ima motor 29 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2007 |
| Dolžina: | 9,99 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 6 (4+2) |
| Širina: | 3.48 m |
| Ugrez: | 1.95 m |
| Motor: | 29 HP |
| Rezervoar: | 95.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 45,0 | 10 (8 cabin + 2 in the saloon) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,73 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 11,93 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2012 | 51,0 | 12 | 5 |